WEB A SOCIÁLNE SIETE

WEB A SOCIÁLNE SIETE

Mať web nestačí

Mať webovú stránku v dnešnej dobe už nie je nič výnimočné, záleží však na jej obsahu a tom, akými spôsobmi ju viete podporiť v jej návštevnosti a zvýšení výnosov z jej prevádzkovania. Dôležite je kombinovanie všetkých dostupných kanálov a vytvorenie tak siete, ktorá dokáže zachytiť väčšinu vašej cieľovej skupiny a presne tomuto sa venujeme my. 

SPRáVA PPC a seo

Divíte sa, prečo máte nízke predaje aj keď sú vaše tovary či služby stopercentne lepšie ako vašej konkurencie? Môže za to ich nastavenie PPC kampaní (pay per click – plať len za kliknutie) a správna optimalizácia textov pre vyhľadávače tzv. SEO (search engine optimization). 
Najväčší podiel prichádzajúcich zákazníkov na webové stránky je práve z internetových vyhľadávačov ako google, bing či sezmam.cz, ktoré využívajú informácie z nastavení webu a na základe hľadaných slov ich ponúknu ako možnosť čo návštevník hľadá alebo nie. 

Na akých priečkach sa zobrazuje váš web ak si dáte vyhľadať službu či produkt, ktorý ponúkate?

NÁVRH A TVORBA WEBU​

Potrebujete re-dizajn starého webu či modernizáciu a zrýchlenie súčasného webového sídla vašej spoločnosti alebo rozšírenie svojho podnikania o hranicami neobmedzený e-shop? Ste na tom správnom mieste. Spoločne si prejdeme vaše požiadavky – funkcionalitu, cieľovú skupinu zákazníkov a hlavne ciele vášho nového webu a dáme sa do práce.

SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ ​

Na začiatku sme spomínali, že mať iba web nestačí. V dnešnej dobe je potrebné držať krok s dobou a byť viditeľný všade tam, kde sa dá. Facebook a Instagram patria k takzvaným „must have“ pretože aj tam sa skrývajú návštevníci, z ktorých vieme urobiť zákazníkov.  

dovoľte si VYČNIEVAŤ

fullservisová agentúra 3Vmedia
Potrebujete sa poradiť alebo máte nezodpovedané otázky? Radi vám čo najrýchlejšie odpovieme.
Send